Gymnázium Oty Pavla

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu
U_libeňského_zámku,_gymnázium
commons.wikimedia.orgCC-BY-SA-3.0 – Hynek Moravec

   Jméno: Gymnázium Oty Pavla

   Adresa: Loučanská 520 Praha 5 – Radotín 153 00

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.gop.cz

 

 

 

Gymnázium Oty Pavla je malá škola nacházející se v centru Radotína u břehu řeky Berounky. To umožňuje výuku v klidném prostředí s více osobním a individuálním přístupem díky menšímu počtu žáků. Škola nabízí čtyřletý všeobecný obor a šestiletý všeobecný s rozšířenou výukou jazyků. Historie sahá až do roku 1928, kdy byla vystavěna budova pro Masarykovu měšťanskou školu. Za dlouhé roky dobré práce byl škole udělen čestný název Gymnázium Oty Pavla za účasti rodiny Pavlových. V této souvislosti bylo vytvořeno logo školy, jehož motivem se stal trilobit, představující symbol související s geologickým profilem údolí Radotínského potoka.

 

Délka studia: 4 roky, 6 let – denní

Obory:  79-41-K/41, 79-41-K/61 – Gymnázium

 

 

Kvalita výuky
11
Zázemí a vybavení
10
Vstřícnost školy
12
Stravování
11
Nálada a spolužáci
11
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

7 komentářů u „Gymnázium Oty Pavla“

 1. Zdravím, chci se zeptat, zda GOP jezdí do zahraničí na výměnné pobyty, zájezdy nebo výukové kurzy? Děkuji

  Odpovědět
 2. Tato škola je jedna z nejlepších v České Republice. Vždy Vám vyjdou vstříc. Je to malá škola u Berounky s rodinou atmosférou a pěkným zázemím. Na tuto školu bude vždycky vzpomínat v dobrém 🙂

  Odpovědět
 3. Gymnázium se nachází v malebném prostředí řeky Berounky. Jedná se o školu s menším počtem studentů (cca. 300), což je dle mého názoru velké plus, neboť každý zná prakticky každého a nejste jen jedním z davu.

  Odpovědět
 4. S touto školou jsem velmi spokojený. Je poměrně malá s pohodovou rodinnou atmosférou. Je vstřícná ke studiu v zahraničí. Pořádá i řadu mioškolních aktivit. Připravuje na jazykové zkoušky. Výborně připraví na studium medicíny.

  Odpovědět
 5. Gymnazium Oty Pavla se nachází v pražském Radotíně. Kousek od řeky. Malé, rodinné gymnazium. Přijemná atmosfera a všcichni se zde znají.

  Odpovědět
 6. Já osobně jsem schytala skvělou třídu. Jsme asi nejlepší kolektiv a držíme při sobě. Ostatní lidi na škole už takoví nejsou, ale nemůžu říct že bychom si byli úplně cizí. Vzhledem k tomu že jsme malá škola, spíš taková rodinná, profesoři znají každého jménem a většina profesorů studentům tyká. Asi jako na každé škole, tu jsou profesoři, kteří jsou přívětivější a pak naopak profesoři kteří si „jedou to svoje“. Nicméně největším mínusem pro studenty je asi maturita z 5 předmětů.

  Odpovědět