Gymnázium Nad Štolou, Praha 7

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu

školaJméno: Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou 1

Adresa: Nad štolou 1510/1, Praha 7 – Holešovice, 17000

Typ školy: Veřejná

Web: www.gymstola.cz

 

Škola se nachází v příjemné a dobře dostupné pražské lokalitě. Připravuje žáky na následujíc studium na vysoké školy a součástí výuky je i příprava na získání mezinárodně uznávaných jazykových certifikátů FCE, CAE, TOEFL, IELTS a DELF. Škola nabízí příjemné přátelské prostředí se vstřícným učitelským sborem. Gymnázium se také řadí mezi fakultní školy Univerzity Karlovy. A zkrátka nepřijdou ani studenti se zájmem o sport, neboť součástí školního areálu je i areál sportovní.

 

Obory:

 • 79-41-K/41 Gymnázium
 • 79-41-K/81 Gymnázium (vhodné pro žáky 5. tříd ZŠ)
 • 79-41-K/61 Gymnázium (vhodné pro žáky 7. tříd ZŠ)

 

Délka studia:

 • 4 roky, 6 let, 8 let

 

Kvalita výuky
5
Zázemí a vybavení
5
Vstřícnost školy
5
Stravování
4
Nálada a spolužáci
4
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

4 komentáře u „Gymnázium Nad Štolou, Praha 7“

 1. Na našem gymnáziu mě naučili, že každý hraje sám za sebe a že metr je stejný pro všechny-žádné výjimky, žádné úlevy, prostě dril a dril pořád dokola. Studenti si možná myslí, že jsou na ně profesoři příliš drsní ale je to naopak. Naučili mě tam jak se o sebe postarat. A doufám že ne jenom mě…

  Odpovědět
  • Je skvělé slyšet chválu, jenom by možná gymnázium mělo zapracovat na ČJ a gramatice – soudě podle tohoto a dalších příspěvků. Jinak mu moc fandím!

 2. Chodila jsem na osmileté gymnázium, školu vřele doporučuju. Líbil se mi přístup většiny profesorů, velký výběr mimoškolních aktivit a podpora žáků v tom co je baví. Nově jsou zrenstruovabé specializované učebny. Na škole se učí francouzština nebo němčina jako druhý jazyk, angličtinu mají všichni. Poslední dva roky je hodně volitelných seminářů které studentům pomohou více se zaměřit na své budoucí uplatnění.

  Odpovědět
 3. Škola je skvěle dostupná. Stačí se většinou učit až na testy. Jídelna dobrá. Venkovní hřiště a dvě tělocvičny jsou super!

  Odpovědět