Gymnázium Na Zatlance

školaJméno: Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11

Adresa: Na Zatlance 1330/11, Praha 5, 150 00

Typ školy: Veřejná

Web: zatlanka.cz

 

Gymnázium Na Zatlance nabízí individuální přístup k výuce, ukázkou jsou například menší skupinky na některé předměty. Na škole jsou 2 vzdělávací programy. První „Objevovat a rozvíjet“ odhaluje, pro co mají žáci nadání a věnuje se intenzivně rozvoji jazyků. Druhý vzdělávací program „ALT“ je v oběhu teprve od roku 2017, jedná se o výuku v blocích a propojování různých oborů v jeden. Do budoucna také jistě oceníte, že tato škola by Vás měla připravit na celkové vystupování – trénují se zde prezentační dovednosti, kritické vyhodnocování a zpracovávání úkolů, a především také psaní odborných prací na úrovních VŠ. Studijní pobyty a příprava na mezinárodní jazykové certifikáty (FCE, CAE, DELF, DELE aj.) už jsou pak jen příjemnou třešničkou na dortu.

 

Obory:

 • 79-41-K/41 Gymnázium

 

Délka studia:

 • 4 roky

 

Kvalita výuky
6
Zázemí a vybavení
5
Vstřícnost školy
5
Stravování
5
Nálada a spolužáci
5
 yasr-loader

3 komentáře u „Gymnázium Na Zatlance“

 1. Gymnázium s velkou tradicí a kvalitou. Na gymnáziu učí spousty kvalitních profesorů. Nebudeme si lhát, když samozřejmě i zde najdeme pár učitelů s horší kvalitou. V celku je toto gymnázium velice kvalitní a především na dobře dostupném místě v Praze.

  Odpovědět
 2. Veřejné všeobecné gymnázium s dobrou pověstí, kterou nosí po právu. Kvalita výuky je nadprůměrná, mezitřídní vztahy výborné. Škola navíc každý rok pořádá spoustu zajímavých besed, zájezdů a seminářů.

  Odpovědět
 3. Gymnázium Na Zatlance Vám nabídne kvalitní přípravu na následné studium na vysoké škole. Přístup profesorů je profesionální a zároveň přátelský, což podporuje dobrou atmosféru ve třídách i na chodbách. Máte na výběr z několika jazyků a velké škály seminářů, myslím, že každý má možnost vybrat si to, co ho baví. Mimo jiné se škola podílí i na obrovském množství akcí, studenti tohoto gymnázia jsou velmi aktivní a rádi se zapojují do nejrůznějších projektů, pěveckých sborů, divadelních kroužků, charitativních akcí a tak dále.

  Odpovědět

Vložit vlastní recenzi školy