Gymnázium Na Vítězné pláni

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu
U_libeňského_zámku,_gymnázium
commons.wikimedia.orgCC-BY-SA-3.0 – Hynek Moravec

 

   Jméno: Gymnázium Na Vítězné pláni

   Adresa: Na Vítězné pláni 1160 Praha 4 140 00

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.gvp.cz

 

 

Gymnázium s více než 600 studenty navštěvující čtyřleté a šestileté studium. Škola je všeobecného zaměření s jednotným studijním plánem a počítá se s dalším studiem na vysoké škole. Mezi hlavní vyučované jazyky patří angličtina, němčina, francouzština a španělština. Jako volitelné jsou to pak latina a ruština. Je zde organizován projekt Hudební akustika – most mezi uměním a vědou. Jídelna je součástí budovy.

 

Délka studia: 4 roky, 6 let – denní

Obory:  79-41-K/41, 79-41-K/61 – Gymnázium

 

 

Kvalita výuky
19
Zázemí a vybavení
17
Vstřícnost školy
17
Stravování
16
Nálada a spolužáci
15
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

9 komentářů u „Gymnázium Na Vítězné pláni“

 1. Letos jsem maturovala a po sesti letech mohu hodnotit. Vyucujici jsou zde tak pul napul. Pulka nauci a jsou fajn, druha pulka bud nenauci nebo jsou zli a protivni. I kdyz ma skola program s rozsirenou Nemcinou, ucitele, kteri ucili nas byli vsichni nic moc.
  Anglictina take slaba, krome zahranicnich ucitelu.
  Dobry je Zemepis, Biologie a Zemepis. Dnes uz bych na tuto skolu nesla. Vetsina spoluzaku se navic nedostala na Vysoke skoly, na ktere chteli a nastupuji na druhorade VS.
  Vedeni skoly je ale fajn. Dnes uz bych volila jine gymnazium.

  Odpovědět
 2. Studovala jsem v roce 2006/2007 a stačilo mi to. Náš první ročník dostal učitelku matematiky, u které mělo 10 lidí za 5 a zbytek třídy s odřenýma ušima za 4 na vysvědčení. Její typ výuky, že vysvětlí jeden příklad na tabuli a celou hodinu si máme počítat sami byl absurdní. Bohužel se nás ani naše třídní v tomto ohledu nezastala. Kolektiv lidí úžasný, ale učitelé, co opravdu neuměli učit!

  Odpovědět
 3. Před rokem jsem se na školu dostala a byla obrovská chyba, že jsem sem nastoupila. Učitelé mě za celý rok nestihli naučit skoro nic a třídní kolektiv je příšerný. Jestli sem někdo chcete jít, budete toho opravdu litovat.. snad jen ty obědy jsou trochu poživatelné, jinak je tahle škola velkým zklamáním.

  Odpovědět
 4. Gymnázium Na Vítězné plani patří k 2. nejprestižnějším gymnázií v celé republice. Chodím sem již 6. rokem a líbí se mi to tu. Profesori uci skvlele a peclive nas pripravuji k budoucim profesim.

  Odpovědět
 5. Škola s nadprůměrnou kvalitou výuky. Učí zde profesoři i s více tituly, což je povětšinou standardem na vysokých školách, jejichž učebnice jsou často nutné k dosažení nejlepších známek. Tato škola vám otevře dveře na všechny typy vysokých škol- od práv po medicínu. Už v předmaturitním ročníku si můžete vybrat semináře a v ročníku maturitním se zcela profilovat pro další studium.

  Odpovědět
 6. Skvělá škola! Nikdy bych si nepřála jinou. Jsme moc ráda, že jsem si před čtyřmi roky zvolila tuto školu.
  Profesoři mají zájem o studenty, učí skvělé, jejich knows jsou na skělé úrovni! Krom toho dělají i mimo školní aktivity. Výlety, zájezdy i mimo republiku, akce sociální i sportovní (GVP fest, GVP xmas party, lyžařský kurz, voda) divadla, konference, semináře. Je zde i ekoteam, který se stará o to aby škole zůstal titul „ekoškola“. Sice budova vypadá jako z minulého století za prezidenta Gottwalda, ALE v tom je právě „to kouzlo“ Na první pohled tak poznáte, že škola má svou historii a své tradice! 🙂
  Prostě gymnázium jak má být. Člověk se ani necítí jak na škole.. a přitom jsem v prváku makala jak barevná a teď v maturitním ročníku totéž 🙂

  Odpovědět
 7. Jako student maturitního ročníku čtyřletého studia můžu s klidem na srdci říct, že roky strávené na tomto gymnáziu, byly nejlepší mého prozatímního života. Skvěla atmosféra, lokalita, úroveň a především výuka jazyků, jež pro mě byla hlavním faktorem při výběru střední školy.
  Doporučuji.

  Odpovědět
 8. Škola nabízí 6- leté a 4- leté studium. V celku poskytuje velmi dobré vzdělání. Jsou tu samozřejmě lepší a horší profesoři. Podle toho se odvíjí i jejich požadavky a náročnost jejich hodin. Škola každý rok vypravuje mnoho zahraničních zájezdů. Já se zúčastnil zájezdu do Německa (2x), Anglie, Španělska, Itálie, Dánska a Švédska.
  Je možnost zapojit se do mnoha mimoškolních aktivit – historický klub, sbor, filmový klub, sportovní klub, …. Školu vřeje doporučuji.

  Odpovědět