Gymnázium Joachima Barranda Beroun

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu

školaJméno: Gymnázium Joachima Barranda Beroun

Adresa: Talichova 824, Beroun – Beroun-Město, 26601

Typ školy: Veřejná

Web: www.gymberoun.cz

 

Gymnázium Joachima Barranda Beroun má více jak stoletou tradici. Sídlí v rekonstruované budově a může se pochlubit moderním zázemím i vybavením učeben. Žáci jsou soustavně připravování na navazující studium na vysoké škole libovolného typu, ale s množstvím informací a dovedností, které se žákům dostanou, se mohou rovnou vrhnout i do praxe. Studenti se účastní pravidelných průzkumů a plošných testování, takže po celou dobu studia mají přehled o úrovni svých znalostí. Gymnázium klade důraz i na jazykovou vybavenost, kterou si žáci trénují při pobytech v zahraničí. A samozřejmě se studenti mohou zúčastňovat celé řady vědomostních soutěží.

 

Obor:

  • 79-41-K/41 Gymnázium
  • 79-41-K/81 Gymnázium (vhodné pro žáky 5. tříd ZŠ)

 

Délka studia:

  • 4 roky, 8 let

Kvalita výuky
9
Zázemí a vybavení
7
Vstřícnost školy
8
Stravování
8
Nálada a spolužáci
8
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

2 komentáře u „Gymnázium Joachima Barranda Beroun“

  1. Škola dobrá, učitelé OK. Víceletý gympl náročný, proti ZŠ, jsou tu samé „osobnosti“ mezi dětmi. Syn je ale spokojený, mají tu super informatiku, biologii a matiku která ho baví. Není tu sportovní zázemí – ani tělocvična, což je jediné větší mínus. Na druhou stranu je škola u lesa a běhat chodí do přírody. Nebo chodí do sousední školy. Každopádně letos ho čeká maturita – z matiky angličtiny a možná bilogie nebo chemie, záleží na učitelích a syna zaujaly tyto předměty, chce na přírodovědu nebo na IT. Dobré je že se stále může rozhodnout kam.

    Odpovědět
  2. Škola s celkově kvalitní výukou, vstřícným přístupem učitelů a suprovým ředitelem. Na škole mě baví hlavně výuka jazyků – konkrétně španělština a konverzace z angličtiny – z věd potom biologie. Určitě doporučuji všem co si chtějí užít 4 roky života na střední škole.

    Odpovědět