Gymnázium Jateční Ústí nad Labem

školaJméno: Gymnázium Jateční Ústí nad Labem

Adresa: Jateční 243/22, Ústecký kraj, 40001

Typ školy: Veřejná

Web: gymjat.cz

 

Možnost stravování v budově je dnes již téměř standardem, ale Gymnázium Jateční jistě nadchne spoluprácí se SLUNETA FITNESS – první vstup je zdrama a dále nabízejí zvýhodněné permanentky. Gymnázium má vlastní dobrovolnický kroužek, který se angažuje v mnoha oblastech. V poslední řadě je také důležité zmínit, že je možnost stáže v Německu (od 17 let), či jiných zahraničních programů, např. stipendia do zahraničí. Jedná se vždy o roční program nebo na trimestr.

Obory:

 • 79-41-K/41 Gymnázium (4 roky)
 • 79-41-K/61 Gymnázium (6 let)
 • 79-41-K/81 Gymnázium (8 let)

 

Délka studia:

 • 4 roky/6 let/8 let

 

Kvalita výuky
3
Zázemí a vybavení
3
Vstřícnost školy
3
Stravování
2
Nálada a spolužáci
2
 yasr-loader

3 komentáře u „Gymnázium Jateční Ústí nad Labem“

 1. Tato škola je rozhodně dobrá volba pro všechny, kteří ještě nevědí kam na vejšku. První dva roky se člověk rozkoukává a usměrňuje si myšlenky a ve třeťáku a ve čtvrťáku si už pak každý může vybrat takové zaměření, jaké se mu líbí. Učitelé po akademické stránce patří k takovému zdravému průměru, avšak jako lidé jsou rozhodně nadprůměrní. Když student není úplný narcis, tak se s nimi vždy nějak domluví. Co se týče budovy a vybavení, tak je to špičková škola. Je zde spousta specializovaných učeben, projektor již takřka v každé třídě a ve školní kantýně je radost obědvat. Pro všechny studenty, kteří nevědí, kam jít, rozhodně doporučuji zrovna gymnázium v Jateční ulici.

  Odpovědět
 2. Škola má novou jídelnu, kde vaří dobře a tělocvičnu i s vlastní posilovnou. Také má blízko k plaveckému bazénu, takže do výuky v tělocviku je zařazeno i plavání, což druhý gymnázium Ústí nemá. Škola momentálně staví další prostory. Beru to jako velké plus, protože do ošklivé školy by se mi chtělo chodit o něco méně.
  Výuka je normální, jako mínus hodnotím střídání učitelů angličtiny. Nemusí se to stát všem třídám, bohužel my měli tu smůlu. Je to nepříjemné.

  Odpovědět

Vložit vlastní recenzi školy