Gymnázium Jaroslava Heyrovského

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu
Biskupské Gymnázium J.N. Neumanna
commons.wikimedia.orgCC-BY-SA-3.0 – Harke

   Jméno: Gymnázium Jaroslava Heyrovského

   Adresa: Mezi Školami 2475/29 Praha 5 158 00

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.gymjh.cz

 

 

 

Gymnáziu Jaroslava Heyrovského nabízí čtyřletou a osmiletou formu studia. Cílem je poskytnout všeobecné vzdělání a připravit ke studiu na vysokých či vyšších odborných školách. Volitelné předměty ve vyšších ročnících jsou samozřejmé, mezi nepovinné patří například sbor, orchestr, keramika nebo sportovní klub. Jako první jazyk se vyučuje angličtina, jako druhý je na výběr mezi němčinou, francouzštinou, španělštinou a ruštinou. Škola disponuje moderním vybavením, nechybí interaktivní tabule, dataprojektory, laboratoř chemie, odborná pracovna biologie a fyziky, školní knihovna nebo studovna s počítači připojenými na internet. Žáci mohou využívat bezdrátovou wifi síť.

 

Délka studia: 4 roky, 8let – denní

Obory:  79-41-K/41, 79-41-K/81 – Gymnázium

 

 

Kvalita výuky
16
Zázemí a vybavení
13
Vstřícnost školy
15
Stravování
14
Nálada a spolužáci
13
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

5 komentářů u „Gymnázium Jaroslava Heyrovského“

 1. Nedoporučuju. Určitě jsou mnohem lepší školy. Ředitel všechno zakazuje – nedovolí výjezdy do zahraničí, zrušili nám adapťák, lyžák. Nikde jsme doteď nebyli. Problém je i s exkurzí třeba do národního divadla atd. Pokud se změní ředitel, myslím, že by to mohlo být celkem ok. Na učitele musíte mít štěstí jinak celkem teror, ale jde to celkem přežít. Nepodporují studium v zahraničí – musíte pak opakovat ročník. I učitelé na vedení nadávají.

  Odpovědět
 2. Nedoporučuji, tuhle školu, myslím si, že v Praze je mnohem více lepších škol, učitele přicházejí mladí a většinou neumějí tolik učit, když je někdo dobrý , tak odchází, nikam se skoro nejezdí, pár dobrých učitelů se najde, ale určitě víc je těch horších .

  Odpovědět
 3. Poslední dobou se nabírají stále mladší a mladší učitelé. Nejsou zkušení, a to se odráží i na kvalitě výuky. Když ale máte štěstí na profesory dá se těch 8 let nějak přežít.
  Hodně cestujeme do zahraničí a pořádáme výměnné pobyty.
  Kdo ale nemá rád fyziku a matiku, neměl by se na tuhle školu vůbec hlásit.

  Odpovědět
 4. Toto gymnázium má kvalitní výuku, výhodou je, že každá třída je vybavena interaktivní tabulí a celkově je škola ve výborném stavu. Když jdete z metra, nemusíte jít přes silnici, protože přes ní postavili pro pohodlí a bezpečí studentů most. Jediný větší problém vidím ve slabém vedení pana ředitele, který naprostou většinu mimoškolních výletů a akcí sabotuje a nedovoluje je, takže se většinou nikam na exkurze moc nepodíváte.

  Odpovědět
 5. Gymnázium Jaroslava Heyrovského je všeobecné gymnázium na Praze 13. Umožňuje osmileté studium. V současné době jej navštěvuje zhruba 700 studentů. Součástí velikého školního areálu je i plavecký bazén a atletický areál, skládající se z atletického kolečka, fotbalového hřiště a dvou tartanových kurtů.

  Jako většina škol, prochází i Gymnázium Jaroslavy Heyrovského modernizací. Zastralé šatny nahradily před rokem moderní skříňky. Většina učeben je vybavena počítačem a interaktivní tabulí. V poslední řadě funguje online objednávání obědů.

  Větsina předmětů se vyučuje už v prvním ročníku. Druhý cizí jazyk si studenti vybírají od sekundy (2. ročník) a to z nabídky – francouzština, němčina, ruština a španělština.

  Odpovědět