Gymnázium Jaroslava Heyrovského

   Jméno: Gymnázium Jaroslava Heyrovského

   Adresa: Mezi Školami 2475/29 Praha 5 158 00

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.gymjh.cz

 

 

 

Gymnáziu Jaroslava Heyrovského nabízí čtyřletou a osmiletou formu studia. Cílem je poskytnout všeobecné vzdělání a připravit ke studiu na vysokých či vyšších odborných školách. Volitelné předměty ve vyšších ročnících jsou samozřejmé, mezi nepovinné patří například sbor, orchestr, keramika nebo sportovní klub. Jako první jazyk se vyučuje angličtina, jako druhý je na výběr mezi němčinou, francouzštinou, španělštinou a ruštinou. Škola disponuje moderním vybavením, nechybí interaktivní tabule, dataprojektory, laboratoř chemie, odborná pracovna biologie a fyziky, školní knihovna nebo studovna s počítači připojenými na internet. Žáci mohou využívat bezdrátovou wifi síť.

 

Délka studia: 4 roky, 8let – denní

Obory:  79-41-K/41, 79-41-K/81 – Gymnázium

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Kvalita výuky
Zázemí a vybavení
Vstřícnost školy
Stravování
Nálada a spolužáci

Vložit vlastní recenzi školy

Počet recenzí: 4 - “Gymnázium Jaroslava Heyrovského

 1. Recenze od: adelka

  Nedoporučuji, tuhle školu, myslím si, že v Praze je mnohem více lepších škol, učitele přicházejí mladí a většinou neumějí tolik učit, když je někdo dobrý , tak odchází, nikam se skoro nejezdí, pár dobrých učitelů se najde, ale určitě víc je těch horších .

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: +1
 2. Recenze od: ....

  Poslední dobou se nabírají stále mladší a mladší učitelé. Nejsou zkušení, a to se odráží i na kvalitě výuky. Když ale máte štěstí na profesory dá se těch 8 let nějak přežít.
  Hodně cestujeme do zahraničí a pořádáme výměnné pobyty.
  Kdo ale nemá rád fyziku a matiku, neměl by se na tuhle školu vůbec hlásit.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: -2
 3. Recenze od: klara

  Toto gymnázium má kvalitní výuku, výhodou je, že každá třída je vybavena interaktivní tabulí a celkově je škola ve výborném stavu. Když jdete z metra, nemusíte jít přes silnici, protože přes ní postavili pro pohodlí a bezpečí studentů most. Jediný větší problém vidím ve slabém vedení pana ředitele, který naprostou většinu mimoškolních výletů a akcí sabotuje a nedovoluje je, takže se většinou nikam na exkurze moc nepodíváte.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: +3
 4. Recenze od: Starlord

  Gymnázium Jaroslava Heyrovského je všeobecné gymnázium na Praze 13. Umožňuje osmileté studium. V současné době jej navštěvuje zhruba 700 studentů. Součástí velikého školního areálu je i plavecký bazén a atletický areál, skládající se z atletického kolečka, fotbalového hřiště a dvou tartanových kurtů.

  Jako většina škol, prochází i Gymnázium Jaroslavy Heyrovského modernizací. Zastralé šatny nahradily před rokem moderní skříňky. Většina učeben je vybavena počítačem a interaktivní tabulí. V poslední řadě funguje online objednávání obědů.

  Větsina předmětů se vyučuje už v prvním ročníku. Druhý cizí jazyk si studenti vybírají od sekundy (2. ročník) a to z nabídky – francouzština, němčina, ruština a španělština.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: 0