Gymnázium Jakuba Škody, Přerov

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu

školaJméno: Gymnázium Jakuba Škody

Adresa: Komenského 29, Přerov, 75011

Typ školy: Veřejná

Web: www.gjs.cz

 

Gymnázium Jakuba Škody je prestižní škola, které se může pochlubit vysokou úspěšností svých absolventů v navazujícím studiu na vysokých školách. Kromě moderně zařízených učeben mají žáci k dispozici také knihovnu, počítačovou učebnu, klubovnu a posilovnu. Po vyučování se mohou žáci účastnit nejrůznějších kroužků, například keramického, robotiky nebo znakové řeči. Součástí studia jsou i poznávací a jazykové pobyty do zahraničí a sportovní kurzy.

 

Obory:

  • 79-41-K/81 Gymnázium (vhodné při žáky 5. tříd)
  • 79-41-K/41 Gymnázium

 

Délka studia:

  • 4 roky, 8 let

Kvalita výuky
20
Zázemí a vybavení
20
Vstřícnost školy
20
Stravování
20
Nálada a spolužáci
20
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

2 komentáře u „Gymnázium Jakuba Škody, Přerov“

  1. Škola s dobrou pověstí. Učitelé jsou znalí ve svém oboru, jsou vstřícní k žákům a vše ochotně vysvětlí. Snaží se žáky vést k cíli a nutí je připravovat se z hodiny na hodinu.

    Odpovědět
  2. Vykládá se, že jsme prestižní gympl, ale mě to teda vůbec nepříjde. Letos škola přijímala 60 lidí, přihlásilo se 70 a nastoupilo něco málo kolem 50, takže se dostal každý. A to svědčí o kvalitě a úrovni. Škola sama o sobě je dobrá, ale to co se sem dostalo letos, no nevím nevím. Ale tak co se týče kladů, tak máme dobré laboratoře, plno úspěšných studentů snad ve všech možných oborech a soutěžích.

    Odpovědět