Gymnázium Hladnov a Jazyková škola

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu
Ostrava, gymnázium Hladnov
commons.wikimedia.orgCC-BY-SA-3.0 – Michal Klajban

 

Jméno: Gymnázium Hladnov a Jazyková škola

Adresa: Hladnovská 35, Ostrava-Slezská, Ostrava

Typ školy: Veřejná

Web: www.hladnov.cz

 

 

Je jediná škola v Moravskoslezském kraji, na které je možné studovat dvojjazyčně (česko-španělsky). Mezi priority patří jistě možnost účastnit se různých zájezdů – od Španělska až po Egypt. Milovníci jídla si zde také příjdou na své, škola má vlastní jídelnu. Disponuje také plno mimoškolními aktivitami, jako například filmový klub, zvaný Hlad po filmu, který má žákům přiblížit naší i zahraniční tvorbu. Mají dokonce vlastní eko-kroužek. Studenti se mimo jiné účastní mnoha humanitárních akcí.

 

Délka studia:

 • 4 roky, 6 let – denní

 

Obory: 

 • 79-41-K/41, 79-41-K/81 – Gymnázium, 79-41-K/610 – Gymnázium – vybrané předměty v cizím jazyce

 

 

Kvalita výuky
1
Zázemí a vybavení
1
Vstřícnost školy
1
Stravování
1
Nálada a spolužáci
1
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

3 komentáře u „Gymnázium Hladnov a Jazyková škola“

 1. Hladnov je nejhorší gymnázium, co se požadavků španělské sekce týče! Pokud vášnivě nemilujete španělskou literaturu a nehodláte se jí zabývat i nadále, naprosto vám vymyje mozek. Atmosféru značně kazí (pokud není vaší libůstkou být „podušeni“) velmi nechvalně známé osoby jako chemikářka-fyzikářka Petra Botlíková, tělocvikář Jiří Rachvalík, nebo ZSV Jindřich Výstrk s odpudivou záští vůči psychologii. Nechoďte tu!

  Odpovědět
 2. Super škola se super zázemím pro výuku jazyků, nové hřiště, nová tělocvična, vše po rekonstrukci. Mnoho výletů akcí s super kolektiv!:D

  Odpovědět
 3. Jako jednu z největších výhod Hladnova považuji kvalitu výuky a vybavenost školy. V posledních letech se škola neustále renovuje, takže je v ní vše nové a moderní. Máme nově postavené venkovní hřiště, přírodovědnou stezku a venkovní učebnu… Většina učitelů je příjemná a snaží se poskytnou žákům vše potřebné pro jejich rozvoj. Studenti se opravdu něco naučí. Pokud budete studovat španělštinu nebo přímo obor živé jazyky (se zaměřením na angličtinu) budete mít několik hodin týdně přímo s rodilým mluvčím. Negativem pak podle mě je školní jídelna, ve které nevaří zrovna nejlépe.
  Celkově si myslím, že Hladnov je jedna z nejlepších škol v Moravskoslezském kraji.

  Odpovědět