Gymnázium Havířov – Podlesí

U_libeňského_zámku,_gymnázium
commons.wikimedia.org – Petr Michalik

   Jméno: Gymnázium Havířov – Podlesí

   Adresa: Studentská 11/1198 Havířov 73601

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.gsh.cz

 

 

Pokud hledáte školu, na které je něco neobvyklého, pak jste tu správně! Řeč je o Gymnázium, Havířov – Podlesí, kde se koná sportovní bridž. Jedná se o nejrozšířenější karetní hru a duševní sport na světě. Při této hře se rozvíjí logické myšlení, paměť a jiné dovednosti, které při studiu jistě jen oceníte. Abychom uspokojili i skutečné sportovní nadšence, studenti se účastní školní basketbalových, florbalových či fotbalových lig. A pokud nejste sportovně nadaní, můžete alespoň pálit přebytečné tukové zásoby v nově dobudované posilovně.

 

Délka studia: 4 roky, 8 let – denní

Obory:  79-41-K/41, 79-41-K/81  – Gymnázium

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Kvalita výuky
Zázemí a vybavení
Vstřícnost školy
Stravování
Nálada a spolužáci

3 komentáře u „Gymnázium Havířov – Podlesí“

 1. Gymnázium v Havířově na ulici Studentská je z mého pohledu jedno z nejlepších v okrese a také to potvrzují výsledky studentů,kteří se účastní všemožných soutěží a pravidelně se umisťují. Myslím že z této školy budu odcházet jako zasloužilý student. I přesto že někteří členové pedagogického sboru nejsou zrovna experti ve svých oborech, mnoho dalších je, což také každý den dokazují.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: 0
  Odpovědět
 2. Až na pár vyjímek pohodová škola, kde po toho po vás zbytečně hodně nechtějí. Velmi dobré je, že v třeťáku a čtvrťáku se vám zkrouhnou zbytečné předměty a vybíráte si semináře dle svých zálib. Prostředí vcelku příjemné i ze strany učitelů, vážně vycházejí vstříc.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: 0
  Odpovědět
 3. Hodně záleží na tom, jakou část učitelského sboru nafasujete. Jsou zde fakt výborní učitélé, ale bohužel také pár těch, co zde vážen nemají co dělat. V 80% učeben je dobré technické zázemí. Někteří určitě ocení, že v okolí je mnoho hospod a sámoška.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: 0
  Odpovědět

Vložit vlastní recenzi školy