Gymnázium Havířov – Podlesí

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu
U_libeňského_zámku,_gymnázium
commons.wikimedia.org – Petr Michalik

   Jméno: Gymnázium Havířov – Podlesí

   Adresa: Studentská 11/1198 Havířov 73601

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.gsh.cz

 

 

Pokud hledáte školu, na které je něco neobvyklého, pak jste tu správně! Řeč je o Gymnázium, Havířov – Podlesí, kde se koná sportovní bridž. Jedná se o nejrozšířenější karetní hru a duševní sport na světě. Při této hře se rozvíjí logické myšlení, paměť a jiné dovednosti, které při studiu jistě jen oceníte. Abychom uspokojili i skutečné sportovní nadšence, studenti se účastní školní basketbalových, florbalových či fotbalových lig. A pokud nejste sportovně nadaní, můžete alespoň pálit přebytečné tukové zásoby v nově dobudované posilovně.

 

Délka studia: 4 roky, 8 let – denní

Obory:  79-41-K/41, 79-41-K/81  – Gymnázium

 

 

Kvalita výuky
2
Zázemí a vybavení
2
Vstřícnost školy
2
Stravování
2
Nálada a spolužáci
2
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

3 komentáře u „Gymnázium Havířov – Podlesí“

  1. Gymnázium v Havířově na ulici Studentská je z mého pohledu jedno z nejlepších v okrese a také to potvrzují výsledky studentů,kteří se účastní všemožných soutěží a pravidelně se umisťují. Myslím že z této školy budu odcházet jako zasloužilý student. I přesto že někteří členové pedagogického sboru nejsou zrovna experti ve svých oborech, mnoho dalších je, což také každý den dokazují.

    Odpovědět
  2. Až na pár vyjímek pohodová škola, kde po toho po vás zbytečně hodně nechtějí. Velmi dobré je, že v třeťáku a čtvrťáku se vám zkrouhnou zbytečné předměty a vybíráte si semináře dle svých zálib. Prostředí vcelku příjemné i ze strany učitelů, vážně vycházejí vstříc.

    Odpovědět
  3. Hodně záleží na tom, jakou část učitelského sboru nafasujete. Jsou zde fakt výborní učitélé, ale bohužel také pár těch, co zde vážen nemají co dělat. V 80% učeben je dobré technické zázemí. Někteří určitě ocení, že v okolí je mnoho hospod a sámoška.

    Odpovědět