Gymnázium FOSTRA s.r.o.

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu

školaJméno: Gymnázium FOSTRA s.r.o.

Adresa: Roháčova 1148/63, Praha 3 Žižkov, 130 00

Typ školy: Soukromá

Web: www.fostra.cz

 

Soukromé čtyřleté gymnázium pod vedením zkušených majitelů s více než dvacetiletou praxí ve vzdělávání. Pestrý tým vyučujících, koučů, poradců, mentorů a manažerů pod vedením velmi zkušené leaderky, koučky a pedagožky. Ve škole vládne přátelská atmosféra plná podpory a empatie. Těšit se můžete na příjemně motivační a inspirativní prostředí.

Příprava studenů ke studiu na správné vysoké škole s cílením na prestižní univerzity v ČR i zahraničí. Je poskytován prostor pro definování životních cílů a nasměrování, jak jich dosahovat. Samostatnost, schopnost pracovat v týmu, umět poslouchat svůj vnitřní hlas i odvaha vydat se svým směrem. Studenti se naučí se učit, přemýšlet, spolupracovat, komunikovat, prezentovat a růst jako jednotlivec i jako součást týmů. Škola propojuje studenty s odborníky z praxe ze soukromého i státního sektoru, z korporací i malých firem, kteří díky individuálnímu přístupu pracují s talentem a nadáním.

 

Obory:

 • Střední vzdělání s maturitou:
  • 79–41–K/41 Gymnázium

 

Délka studia:

 • 4 roky
Kvalita výuky
1
Zázemí a vybavení
1
Vstřícnost školy
1
Stravování
1
Nálada a spolužáci
1
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

1 komentář u „Gymnázium FOSTRA s.r.o.“

 1. Přátelská atmosféra, pestrý empatický pedagogický sbor včetně mentorů, kariérní poradkyně a koučů. Skuteční odborníci z praxe vedou výuku interaktivní formou.
  Učí studenty přemýšlet, komunikovat, prezentovat se a růst. Jednoznačně ta nejlepší příprava na spokojený život, studium na VŠ v ČR i zahraničí.
  Poskytují prostor pro definování životních cílů, naslouchání svému vnitřnímu hlasu a self career management.
  Podporují samostatnost i schopnost pracovat v týmu a především odvahu vydat se novým směrem či pružně reagovat na změny.
  Neustále sami pracují na zlepšení, snaží se růst a rozvíjet.
  Oceňujeme možnost odpočinku, pokecu a možnosti zahrát si deskové hry v nové chill out zóně, kde lze i v klidu poobědvat s přáteli díky mikrovlnce s lednicí.

  Odpovědět