Gymnázium F. M. Pelcla, Rychnov nad Kněžnou

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu

školaJméno: Gymnázium Františka Martina Pelcla, Rychnov nad Kněžnou

Adresa: Hrdinů odboje 36, Rychnov nad Kněžnou, 51601

Typ školy: Veřejná

Web: www.grk.cz

 

Gymnázium je pojmenováno po jednom ze svých významných absolventů – F. M. Pelclovi. Žákům nabízí kvalitní všeobecné vzdělání, které poslouží jako příprava na následné studium na vysoké škole. V letech 1999-2002 prošla budova školy celkovou rekonstrukcí. I díky tomu je škola v současnosti bezbariérová a odpovídá všem požadavkům moderní doby. Studenti mohou během studia školu reprezentovat i na různých soutěžích a olympiádách.

 

Obory:

 • Střední vzdělání s maturitou:
  • 79-41-K/81 Gymnázium (vhodné pro žáky 5. tříd)
  • 79-41-K/41 Gymnázium

 

Délka studia:

 • 4 roky, 8 let
Kvalita výuky
13
Zázemí a vybavení
12
Vstřícnost školy
12
Stravování
10
Nálada a spolužáci
12
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

2 komentáře u „Gymnázium F. M. Pelcla, Rychnov nad Kněžnou“

 1. Nejhorsi škola, na které jsem kdy byla. Studenti běžně kolabují ze stresu, v Rychnovské nemocnici jsou na to zvyklí. Absolutní despekt ze strany učitelů, ponižování. Byla jsem i svědkem toho jak učitel řekl žákovi, potom co upozornil na to, že nesmí předčítat odpovědi testů před třídou pro pobavení bez souhlasu majitele testu, že spolu klidně půjdou na chodbu a že mu rozbije hubu. Měli jsme zakázáno o škole na veřejnosti negativně mluvit!! Příšerný zážitek, neznám jediného člověka, který by byl zpětne na této škole opravdu spokojen.

  Odpovědět
 2. Na této škole studuji naštěstí už posledním rokem, ale že bych tam chodila ráda rozhodně říci nemohu. Pár dobrých učitelů co něco naučí se tu najde , není jich však mnoho. Vyskytují se zde podivíni kteří látce kterou vykládají nerozumí a na upozornění na chybu nereagují a melou si dál své. Představa že se máme celé odpoledne učit abysme se doučili látku kterou nám nebyli schopni vysvětlit se nelíbí nikomu. Spusta žáků si musí shánět doučování a to ne díky jejich neschopnosti ale neschopnosti kantorů. Tři body dáva těm, kteří umí a naučí. Škoda jen, že jich není více.

  Odpovědět