Gymnázium Evolution Sázavská

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu

školaJméno: Gymnázium Evolution Sázavská

Adresa: Sázavská 830/5, 120 00 Praha 2 – Vinohrady

Typ školy: Soukromá

Web: gevo.cz

 

 

Budovy gymnázia Evolution Sázavská se nachází na dvou adresách. Na jedné se nachází budova osmiletého gymnázia, na té druhé (Tererova 2135/17, Praha 4 – Chodov) stojí budova pro studenty čtyř a šestiletých oborů. Škola je jednou z IB World School, což znamená, že svým studentům nabízí IB Diploma Programme (IB DP) zakončený mezinárodně uznávanou maturitní zkouškou. Škola je rovněž zaměřena na rozšířenou výuku cizích jazyků a podporuje zapojení moderních technologií do výuky. Ceny školného se pohybují v rozmezí 4 700-6 500 Kč/měsíčně.

 

Obory:

 • 79-41-K/41 Gymnázium (4letý obor)
 • 79-41-K/61 Gymnázium (6letý obor)
 • 79-41-K/81 Gymnázium (8letý obor)

 

Délka studia:

 • 4 roky, 6 let, 8 let

 

Kvalita výuky
2
Zázemí a vybavení
3
Vstřícnost školy
2
Stravování
3
Nálada a spolužáci
2
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

2 komentáře u „Gymnázium Evolution Sázavská“

 1. Přešla jsem sem ze druhého ročníku jiného gymnázia, protože jsem nebyla spokojená. Tuto školu si nemůžu vynachválit. Vstřícnost učitelů je to nejlepší, co jsem na střední škole kdy zažila.

  Odpovědět
 2. Nevěřila bych, že to o nějaké škole kdy řeknu, ale tohle gymnázium je opravdu skvělé. Profesoři jsou doopravdy víc kamarádi, než učitelé, mezi nimi a studenty/rodiči panují skvělé vztahy (kromě arogantního učitele chemie, který se po studentech často doslova vozí). Jednou týdně je v rozvrhu hodina, kdy si třídní se studenty prostě povídá o tom, jak se jim na škole daří. I mezi studenty je super atmosféra, slovo šikana tady neexistuje. Úroveň výuky je vysoká, učení je hodně, ale profesoři umí naučit. Navíc si můžete výuku přizpůsobovat – výuka v češtině nebo angličtině, dvě úrovně výuky matematiky a cizího jazyka, hudební nebo výtvarná výchova, volitelné předměty. Jediné minusy, škola nemá tělocvičnu, dochází se do starého sokola, ani jídelnu, kdo má zájem o obědy, musí chodit několik bloků ke svaté Ludmile mezi studenty jiných škol a někdy i bezdomovce. A rozvrh je opravdu nabitý, zvlášť ve vyšších ročnících, kdy se začíná nultými hodinami od půl osmé a končí až ve čtyři nebo pět odpoledne. Na gymnázium ale asi nikdo nejde proto, že ho učení nebaví, když zvládnete množství učení, tak je to opravdu dobrá škola.

  Odpovědět