Gymnázium Evolution Jižní Město

školaJméno: Gymnázium Evolution Jižní Město

Adresa: Tererova 2135/17, 149 00 Praha 4

Typ školy: Soukromá

Web: https://www.gevo.cz/jiznimesto/

 

Gymnázium Evolution Jižní Město je soukromé gymnázium, které poskytuje kvalitní všeobecné vzdělání. Výuka probíhá podle moderních učebních metod a postupů. Ve škole je kladen důraz na rozšířenou výuku cizích jazyků. Již od prvního ročníku probíhá výuka některých předmětů v angličtině. Na škole působí také pečlivě vybraný profesorský sbor. Jeho členové prošli náročným tříkolovým vyběrovým řízením, jehož součástí byly také psychotesty. Žáci školy dosahují skvělých výsledků u maturitních zkoušek a mají výborné předpoklady pro navazující studium na vysokých školách. Roční školné činí 80 000 korun.

 

Obory:

 • Střední vzdělání s maturitou:
  • 79-41-K/41 Gymnázium
  • 79-41-K/61 Gymnázium (vodné pro žáky 7. tříd ZŠ)

 

Délka studia:

 •  4 roky, 6 let
Kvalita výuky
3
Zázemí a vybavení
5
Vstřícnost školy
5
Stravování
4
Nálada a spolužáci
3
 yasr-loader

3 komentáře u „Gymnázium Evolution Jižní Město“

 1. Gymnázium Evolution Jižní Město je jedinečné gymnázium, přesto že je soukromé a lidé často mívají z toho to důvodu o něm předsudky, tak mi přijde na velmi vysoké úrovni vzdělání. Je zaměřeno spíše na humanitní obory, ale i na ostatní se zde klade význam. Škola hodně nechává volbu na studentovy, jestli se chce učit a pokud ano dá mu k tomu všechny potřebné prostředky a pokud ne je to jeho chyba. Snad jsem vám pomohl.

  Odpovědět
 2. Výborná atmosféra, přátelský kolektiv. Profesoři jsou přátelští a snaží se ze studentů vychovat samostatné lidi. Po celé škole najdete gauče, je tu chemická laboratoř, bufet s vlastní pekárnou i terárium. Jediná nevýhoda je, že škola nemá vlastní jídelnu a musí se chodit do vedlejší školy, ale ta je vzdálena asi 100 metrů, takže to je přijatelné. Doporučuji

  Odpovědět
 3. Gymnázium Evolution je soukromé gymnázium na jižním městě v Praze. Celkový dojem ze školy není špatný a jsem rád, že jsem vychodil právě tuto školu, když jsem zaslechl, jak to chodí jinde. Není to škola, kde si známky kupujete, to opravdu ne, na druhou stranu se vám učitelé snaží vyjít vstříc a chtějí vás i díky opravným testům naučit dané téma. Navíc je mezi učiteli a žáky úzké pouto, díky tomu že ve škole není studentů až příliš mnoho. Jedinou výtku zaslouží možná přístup vrchního vedení – přeci jen je to business a vše není podle žáků.

  Odpovědět

Vložit vlastní recenzi školy