Gymnázium Dvůr Králové nad Labem

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu
Gymnázium Dvůr Králové nad Labem
commons.wikimedia.orgCC-BY-SA-3.0 – LPDKNL

   Jméno: Gymnázium Dvůr Králové nad Labem

   Adresa: Náměstí Odboje 304 Dvůr Králové nad Labem 544 01

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.gym-dk.cz

 

 

Gymnázium Dvůr Králové nad Labem nabízí studium v příjemném prostředí historické školní budovy. Učí se zde obvyklé všeobecně vzdělávací předměty, výuka informatiky je zaměřena na praktické počítačové aplikace včetně využívání internetu. Z cizích jazyků je na výběr: angličtina, němčina, francouzština nebo ruština (doplňkově i latina). Nechybí široká nabídka specializovaných předmětů – společenskovědních, přírodovědných, technických nebo ekonomických. Sportovní kurzy a soutěže jsou samozřejmostí. K dispozici je pestrý výběr zájmových kroužků a jiných doplňkových činností. Uplatnění absolventů je na vysokých školách i v praxi.

 

Délka studia: 4 roky, 6 let – denní

Obory:  79-41-K/41, 79-41-K/61  – Gymnázium

 

 

Kvalita výuky
2
Zázemí a vybavení
2
Vstřícnost školy
2
Stravování
2
Nálada a spolužáci
2
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

4 komentáře u „Gymnázium Dvůr Králové nad Labem“

  1. Naše gymnázium je podle mne škola s velmi příjemným prostředím, tedy alespoň z mých zkušeností. Výuka je velice ‚přátelská‘. Největším plusem studia na našem gymnáziu je pro mě výuka cizích jazyků, které nabízí více možností do budoucna.

    Odpovědět
  2. Naše gymnázium je sice stará žlutá budova, ale prostředí je příjemné a všichni učitelé velice vstřícní. Tento rok v GymDK je pro mě poslední a už teď vím, že se mi bude strašně moc stýskat nejen po spolužácích, ale i po učitelích, našem bufíku, ale i po prostorách a zážitcích, ke kterým v nich došlo! 😀 Doporučuji!

    Odpovědět
  3. Plod přijde časem…Gymnázium nabízí čtyřleté nebo šestileté studium zakončené maturitní zkouškou v základní i vyšší úrovni obtížnosti. Zajišťuje výuku obvyklých všeobecně vzdělávacích předmětů, výuku informatiky a výpočetní techniky zaměřenou na praktické počítačové aplikace. Žáci mají možnost výuky cizích jazyků (angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny a latiny) a konverzaci v daných jazycích. Škola nabízí celou řadu specializovaných předmětů – společenskovědních, přírodovědných, technických nebo ekonomických. Za povšimnutí stojí pestrá nabídka zájmových kroužků – např. Klub NATURA a zahraniční výměnné pobyty v rámci grantů programu Erasmus.

    Odpovědět