Gymnázium Děčín

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu

školaJméno: Gymnázium Děčín, p. o.

Adresa: Komenského nám. 340/4, Děčín, 40502

Typ školy: Veřejná

Web: www.gymnaziumdc.cz

 

Gymnázium Děčín poskytuje všeobecné vzdělání žákům v rámci osmiletých a čtyřletých oborů. Součástí výuky je studium dvou cizích jazyků, výuka psaní na počítači všemi deseti, možnost účasti exkurzí do zahraničí a absolvování sportovních výcvikových kurzů. Ve vyšších ročnících si mohou studenti zvolit semináře podle svého budoucího zaměření a připravit se tak na nastávající studium na vysoké škole. Škola nepodceňuje ani kulturní vzdělání a rozhled žáků. A v neposlední řadě, studenti mají během studia možnost účastnit se různých soutěží a projektů.

 

Obory:

  • 79-41-K/41 Gymnázium
  • 79-41-K/81 Gymnázium (vhodné pro žáky 5. tříd ZŠ)

 

Délka studia:

  • 4 roky, 8 let

Kvalita výuky
5
Zázemí a vybavení
4
Vstřícnost školy
5
Stravování
4
Nálada a spolužáci
4
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

2 komentáře u „Gymnázium Děčín“

  1. Gymnázium je často označováno za nejtěžší nebo jednu z nejtěžších škol v Ústeckém kraji. A je tomu tak. Pokud nemáte něco v hlavě tak se nechytáte. Jako všude jinde je tu spousta učitelů, kteří stojí za starou bačkoru, ale na druhou stranu jsou tu i tací, kteří naučí a za nic bych je nevyměnila. Občas je finančně docela náročné, viz kurzy, učebnice atp. Kolektiv je nepochybně skvělý, nebo alespoň já mínusy v tomto směru nevidím. Zkrátka je to gymnázium a má úroveň.

    Odpovědět
  2. Gymnázium Děčín je elitní škola, která se zaměřuje na komplexní přípravu na VŠ. Je to jedna z předních středních škol v Děčíně a Ústeckém kraji. Učitelský sbor je zde příjemný a dokáže obohatit všeobecné znalosti.

    Odpovědět