Gymnázium Chodovická

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu
U_libeňského_zámku,_gymnázium
commons.wikimedia.orgCC-BY-SA-3.0 – Mirekk

 

   Jméno: Gymnázium Chodovická

   Adresa: Chodovická 2250 Praha 9 193 00

   Typ školy: Veřejná

   Web: http://gymnchod.cz/

 

 

Osmileté gymnázium s všeobecným zaměřením, kde je kladen důraz především na výuku jazyků a praktické zvládání PC. Od roku 2008 provozuje gymnázium ještě navíc detašované pracoviště v Praze 9 na Černém Mostě a výborně tak pokrývá výhodní okraj Prahy. Obě budovy najdete v klidném prostředí s dobrou dopravní dostupností. Škola nemá dlouhodobě žádné významnější problémy s chováním od šikany po drogy. Ve státní části maturitní zkoušky gymnázium dosahuje výborných výsledků a následná úspěšnost v přijímacím řízení na vysoké školy je až 99%. Nechybí poznávací zájezdy, sportovní kurzy, školní klub, 2 knihovny, 12 dataprojektorových učeben, 4 počítačové učebny a bezplatný přístup studentů na internet.

 

Délka studia: 8 let – denní

Obory:  79-41-K/81 – Gymnázium

 

 

Kvalita výuky
8
Zázemí a vybavení
6
Vstřícnost školy
7
Stravování
7
Nálada a spolužáci
7
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

5 komentářů u „Gymnázium Chodovická“

 1. Zajímal by mě aktuální názor na tuto školu, vice podrobný. Dnes jsem zde byla na dni otevřených dveří. Škola byla dobře vybavená, čistá, příjemná ….. mluvili jsme ale pouze se studenty ze sexty …. ne s profesory. prosím o názory, děkuji

  Odpovědět
 2. No, chodila jsem dva roky na detašované pracoviště. Škola není nejhorší, ale vyfasovali jsme špatného třídního. Odešla jsem na lepší gymnázium a teď vidím nedostatky, které zde panovaly a od bývalých spolužáků vím, že stále panují. Škola je moc pěkná, učitelé jsou většinou milí (pokud nemáte paní F. a pana D.). Je ale pravda, že vás tam nic moc nenaučí, je to taková lepší základka. Pan ředitel bohužel často vyhoví rodičům, kteří si stěžují, že někteří učitelé jsou až příliš náročný, takže nám třeba vzal skvělou němčinářku a čestinářku.
  Když se teď zpětně na to všechno dívám, jsem ráda, že jsem ty dva roky tady absolvovala, získala jsem pár dobrých kamarádů, s kterými mi snad vydrží kontakt. Ale pokud chcete něco hodně těžkého, jděte jinam, anebo ze sekundy přestupte…
  Svým bývalým spolužákům a vlastně celé Chodovické přeji hodně štěstí. Jsem si jistá, že každý ví nebo aspoň tuší, kdo tyto řádky psal.
  A hlavně tobě, jestli si to přečteš, přeju hodně štěstí a ať to nepraskne…

  Odpovědět
 3. Příští rok maturuji a musím říct, že naše škola je moc fajn. Za těch 7 let jsem se mnoho naučila a ačkoliv si občas stěžujeme, že nás naše škola štve, jsem ráda, že mě sem rodiče přihlásili :).

  Odpovědět