Gymnázium Český Krumlov

U_libeňského_zámku,_gymnázium
commons.wikimedia.org – Hans Lemuet

   Jméno: Gymnázium Český Krumlov

   Adresa: Chvalšinská 112 Český Krumlov 381 01

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.gymck.cz

 

 

Gymnázium Český Krumlov disponuje školní jídelnou a pokud jste zapomněli svačinu, nemusíte se bát, je tu i bufet. Výhodou je umístění budovy nedaleko od centra města v poklidné oblasti. Studenti gymnázia tak mohou hojně využívat nedalekých městských sportovních zařízení (plavecký bazén, fotbalový stadión s atletickou dráhou, badmintonová hala atd,.). Vzdělání dosahuje vysoké úrovně také ovšem díky specializovaným učebnám na jednotlivé předměty, neodmyslitelnou součástí je také přednáškový sál s multimediálním vybavením či posilovna. Za zmínku také jistě stojí systém Bakálář, kde lze průběžně na internetu sledovat absenci či známky.

 

Délka studia: 4 roky, 6 let, 8 let – denní

Obory:  79-41-K/41, 79-41-K/61, 79-41-K/81  – Gymnázium

 

 

Kvalita výuky
5
Zázemí a vybavení
3
Vstřícnost školy
3
Stravování
4
Nálada a spolužáci
3
 yasr-loader

3 komentáře u „Gymnázium Český Krumlov“

  1. Se svou školou jsem velmi spokojená a to díky několika prostoduchým věcem. Například odpočívací ktesílka na chodbách, kde mohu trávit volné hodiny a přístup k wifi. Abych ale uvedla i něco z výuky a chválím skvělé tělocviky, ať už na atletickém stadionu nebo v tělocvičně, dále vedení školy, které se před čtyřmi lety změnilo. Skvělý a osobní přístup profesorů rozhodně nechybí.

    Odpovědět
  2. Když se řekne v ČB, název našeho gymnázia, většina lidí se zasměje. Ano, říkáme tomu ústav, je to obyčejné gymnázium, které mělo v minulosti spoustu dobrých studentů a stále má nebo bude mít. Ale dřív to tam bylo jiné víc přátelské a přátelská atmosféra byla cítit z učitelského sboru, což se v těchto dnech říct nedá. Jsem ráda, že jsem na tento „ustav“ chodila, protože jsem se dobře naučila jazyky, chemii, zažila spoustu výměnných pobytů. V každé třídě mela moderní zařízení, techniku.

    Odpovědět
  3. Gympl v ČK rozhodně není náročná škola. Co se týče učitelů, měla jsem štěstí na několik opravdu dobrých, kteří mě opravdu něco naučili, ale po nedávné změně vedení školy, došlo k jejich ať už dobrovolnému nebo nedobrovolnému odchodu. Celkově je situace rok od roku horší, takže pokud bych chtěla znova na gymnázium v Jihočeském kraji, zvolila bych raději České Budějovice.

    Odpovědět

Vložit vlastní recenzi školy