Gymnázium Českolipská

školaJméno: Gymnázium Českolipská

Adresa: Českolipská 373/27, Praha 9 – Střížkov, 19000

Typ školy: Veřejná

Web: www.ceskolipska.cz

 

Absolventi školy Gymnázium Českolipská jsou velice dobře připraveni na budoucí studium na vysoké škole, nemají pouze encyklopedické znalosti, ale jsou schopni samostatného myšlení a uvažování, jsou schopni vyhledávat a zpracovávat informace z rozličných zdrojů, umí adekvátně reagovat a řešit rozličné situace, znají základy kooperace a umí je využívat v týmové práci. Vyučující mají profesionální přístup k žákům, využívají moderní vyučovací metody a pozadu není škola, ani, co se modernosti vybavení týče.

 

Obory:

 • 79-41-K/41 Gymnázium
 • 79-41-K/81 Gymnázium (vhodné pro žáky 5. tříd ZŠ)

 

Délka studia:

 • 4 roky, 8 let

 

Kvalita výuky
5
Zázemí a vybavení
5
Vstřícnost školy
5
Stravování
5
Nálada a spolužáci
4
 yasr-loader

3 komentáře u „Gymnázium Českolipská“

 1. Ústav, kterej vas úplně zdeptá. Ucitele na strašne urovni, jednají s vama jak s hadrem. Pokud se hlasite na 4leté studium, tak vzdycky priviligujou 8lete. Nekvalitní výuka, strasny přístup. Vedení vas chce zastrasit a cely učitelský sbor se ho boji. Nedoporucuju, pokud chcete mít v pohode psychiku 🙂

  Odpovědět
 2. 8-leté gymnázium, které má poměrně kvalitní učitelský sbor (až na pár vyjímek 🙂 ), předností bude určitě výuka němčiny, matematiky, fyziky a chemie. Další výhodou je možnost vycestování do zahraničí během studia, do Anglie, Německa, Francie a během projektového týdne možná i někam jinam :). Poté je tu také dobrá školní jídelna (výběr ze 3. jídel + polévka, pití, občas ovoce, müsli tyčinky…). takže za mě 4/5.
  Student

  Odpovědět
 3. Škola, která se může pochlubit velice dobrým technickým zázemím (2 počítačové učebny, v každé učebně dataprojektor, interaktivní tabule,…). Co se kvality výuky týče, je zde poměrně velké procento kvalitních kantorů s dlouholetými zkušenostmi. Nicméně je třeba podotknout, že kvalita výuky některých předmětů není úplně na úrovni – převážně anglický jazyk. Školní jídelna není z nejhorších, ale jsou dny, kdy se jídlo jíst prostě nedá.

  Odpovědět

Vložit vlastní recenzi školy