Gymnázium Čelákovice

školaJméno: Gymnázium Čelákovice

Adresa: J. A. Komenského 414/7, Čelákovice, 25088

Typ školy: Veřejná

Web: www.gcelakovice.cz

 

Gymnázium Čelákovice v roce 2019 oslavilo 25 let své existence. Jedná se  o školu menšího charakteru se všeobecným zaměřením. Žáci se během studia připravují nejen na budoucí studium na vysokých školách, ale jsou připravováni i do běžného praktického života. Škola využívá systém Iškola, který slouží jako informativní portál pro rodiče a studenty. Během studia se žáci účastní exkurzí, výletů, zájezdů a nejrůznějších projektů včetně výjezdů do zahraničí.

 

Obory:

 • 79-41-K/81 Gymnázium (vhodné pro žáky 5. tříd ZŠ)
 • 79-41-K/41 Gymnázium

 

Délka studia:

 • 4 roky, 8 let

 

Kvalita výuky
12
Zázemí a vybavení
9
Vstřícnost školy
11
Stravování
11
Nálada a spolužáci
12
 yasr-loader

3 komentáře u „Gymnázium Čelákovice“

 1. Škola je fajn, hodně se zlepšila, ale stále nemá vlastní budovu. Využívá část objektu základní školy Komenského, což se projevuje nedostatečnou kapacitou tříd a učeben. Nová paní ředitelka se dost snaží. V nabídce jsou zájezdy do zahraničí nebo výměnné pobyty i učitelé jsou vesměs kvalitní, někteří fakt skvělí (a jiní ne). Zaměření studia je humanitní – tj. v septimě a sextě je povinná latina. Škoda, že Středočeský kraj gymnázium Čelákovice vůbec nepodporuje (původně ho chtěl spojit s gymnáziem v Brandýse), jinak by už dávno zajistil samostatný objekt. Stravování je v jídelně základky nebo externí.

  Odpovědět
 2. Po nástupu současné paní ředitelky škola velmi klesla. Občas je citelná atmosféra jak v totalitním režimu. Kdykoliv se žák nebo jeho rodič pokusí nějak vystoupit proti vedení školy, je mu nepřímo vyhrožováno možnými problémy při studiu. Do primy ještě přijímačky jsou, ale do prváku už dlouho ne. Dostává se tam největší lůza z okolí.

  Odpovědět
 3. Toto gymnázium rozhodně nedoporučuji. Ředitelka tu střídá učitele jako ponožky, za jeden rok se nam na predmet vystridali 4 ucitele, takze uroven vyuky je velmi nizka. Kazdy den je milion změn v rozvrhu, prestoze ucitele na predmet k jsou dispozici, jsou umisteni do tridy na predmet, ktery neuci, aby jim hodina nebyla proplacena (takzvane suplování do kříže). Paní ředitelka šikanuje učitele a my pak vidíme jak jsou rozklepaní. Stravování ve školní jídelně za +-25Kc nam pani reditelka zakazala a zaridila nam stravovani ( vcetne celeho nizsiho stupne) za 65Kc. Jelikoz si to nemuze spousta zaku dovolit, stravuji se studeny obedem z blizkeho supermarketu.

  Odpovědět

Vložit vlastní recenzi školy