Gymnázium Brno Křenová

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu

U_libeňského_zámku,_gymnázium
commons.wikimedia.orgCC-BY-SA-3.0 – Mercy from Wikimedia Commons
   Jméno: Gymnázium Brno, Křenová

   Adresa: Křenová 304/36, 602 00 Brno

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.gymkren.cz

 

 

Gymnázium Křenová je postavena v centru Brna a nově je zde i budova s jídelnou. Výhodou je i jistě modernizace školy zahrnující multimediální učebny či moderně vybavené laboratoře. Lze si zvolit mezi čtyřletým či šestiletým studiem. Šest let na této škole by vás mělo připravit na Deutsches Sprachdiplom – což se prokáže při závěrečné zkoušce DSD II., která může být jednou z náležitostí na vstupenku na VŠ v německy mluvících zemích.

 

Délka studia: 4 roky, 8 let – denní

Obory:  79-41-K/41, 79-41-K/81 – Gymnázium

 

 

Kvalita výuky
7
Zázemí a vybavení
6
Vstřícnost školy
7
Stravování
7
Nálada a spolužáci
7
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

3 komentáře u „Gymnázium Brno Křenová“

 1. Jedno z nejprestižnějších gymnázií v Brně. Nachází se v centru Brna nedaleko hlavního nádraží. Budova gymnázia je rozdělena na dvě části – novou (nachází se zde tělocvičny, jídelna, bufet, knihovna, multimediální učebny a učebny informatiky) a starou (nachází se zde jednotlivé třídy, učebny cizích jazyků, multimediální učebny, laboratoře, posluchárny, aj.). Gymnázium se každým rokem modernizuje (projektory, interaktivní tabule). K dispozici je free wi-fi.
  Profesoři jsou na vysoké úrovni (zajímají se o svůj obor, mají značné znalosti, snaží se vyjít vstříc studentům.). Jsou tu také rodilý mluvčí angličtiny a němčiny. Najdou se výjimky jako na každé škole, ale v drtivé většině jsou profesoři na Křence profesionálové na které se můžete spolehnout, že vás něco naučí a připraví vás k maturitě tak, že ji uděláte na 99%. Procento přijatých studentů na VŠ se pohybuje okolo 96%.
  Nějaké minusy se najdou jako ne moc chutné jídlo, v zimě se málo topí a naopak v létě je špatné větrání.
  Svou polohou je vhodné pro studenty, kteří dojíždí ze vzdálenějších měst ( 5 min. od hlavního nádraží).

  Odpovědět
 2. Gymnázium Křenová je brněnské gymnázium se všeobecným zaměřením pro 4-leté studium a s rozšířeným studiem německého jazyka pro 6-leté. Budova se nachází v centru Brna, je k ní tedy dobrý přístup. Škola zaměstnává velmi kvalitní učitele a vzdělává studenty ve všech směrech/oborech – student je tedy po ukončení studia připraven na téměř jakoukoliv vysokou školu. Objekt není extra moderním, ale to vyrovnává ochota kantorů podílet se na vzdělávání studentů a také ochota vedení pro jakékoliv změny.

  Odpovědět
 3. Poměrně velký výběr jazyků. Množství seminářů, které se volí od 3. ročníku čtyřletého studia. Umístění v centru. Malé a nekomfortní venkovní hřiště.

  Odpovědět