Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce

školaJméno: Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce

Adresa: Komenského 779/10, 288 02 Nymburk

Typ školy: Veřejná

Web: www.gym-nymburk.cz

 

 

Škola získala své jméno podle svého nejslavnějšího absolventa: Bohumila Hrabala. Jedná se o všeobecné gymnázium. Škola disponuje také kroužky, například sportovním, uměleckým, technickým a přírodovědným. Celý areál školy je bezbariérový. V průběhu studia se žáci účastní lyžařských kurzů i zájezdů do divadel. Samozřejmostí je také účast v mezinárodních projektech EU. Součástí gymnázia je také moderní vybavení a specializované laboratoře pro výuku přírovědných předmětů.

 

Obory:

  • 79-41-K/81 Gymnázium (osmileté)
  • 79-41-K/41 Gymnázium (čtyřleté)

 

Délka studia:

  • 4 roky, 8 let

Kvalita výuky
3
Zázemí a vybavení
3
Vstřícnost školy
2
Stravování
3
Nálada a spolužáci
1
 yasr-loader

3 komentáře u „Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce“

  1. Škola je velice příjemná. Personál ve škole je velice přívětivý a pokud máte problémy, rádi pomohou. Jako každý žák mám samozřejmě oblíbené a neoblíbené profesory, ale to je všude. Mínus, co bych ráda zmínila je, že jídelna je mimo budovu a možná i to, že by bylo lepší, kdyby prošla škola rekonstrukcí, ale zase, všechno něco stojí.

    Odpovědět
  2. Dle slov pana ředitele se jedná o jednu z nejlepších škol ve střední Evropě. Dle mého názoru se jedná o mírně nadsazená slova, ale i tak se jedná o velmi kvalitní školu s docela vysokou obtížností. Na škole je výběr mimoškolních aktivit počínaje sporty a konče například deskovými hrami.

    Odpovědět

Vložit vlastní recenzi školy