Gymnázium a SOŠZE Vyškov

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu

školaJméno: Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov

Adresa: Komenského 16/5, Vyškov, 62801

Typ školy: Veřejná

Web: gykovy.cz

 

Gymnázium a SOŠZE Vyškov využívá prostředí Moodle a nechybí ani Wi-Fi připojení v budově. Škola je velmi prestižní, za svou dlouhou dobu působení má za sebou mnoho úspěchů. Měli například tu čest přivítat japonskou delegaci a v roce 2013 získali od Japonského ministerstva školství grant. To vedlo k navázání spolupráce mezi těmito školami. Na této škole se tedy jistě nemusíte obávat, o nabídky k zahraničním pobytům. Gymnázium na 8letém oboru nabízí 2 možnosti výuky. První se zaměřením na GATE, zde je klasická výuka doplněna o mezipředmětové aktivity, které mají žákům dodat souvislosti mezi jednotlivými předměty. Druhý blok se zaměřením na OZON bere souvislosti o něco důkladněji. Výuka probíhá progresivně a v tématických blocích.

 

Obory:

 • 79-41-K/41 Gymnázium (4 roky)
 • 79-41-K/81 Gymnázium (8 let)
 • 53-41-M/03 Praktická sestra (4 roky)
 • 63-41-M/02 Obchodní akademie (4 roky)

 

Délka studia:

 • 4 roky/8 let

 

Kvalita výuky
5
Zázemí a vybavení
5
Vstřícnost školy
5
Stravování
5
Nálada a spolužáci
5
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

3 komentáře u „Gymnázium a SOŠZE Vyškov“

 1. Chodím na osmileté gymnázium a jsem zde zcela spokojená, protože nabízí dobrou přípravu pro mé pomaturitní vzděláni.

  Odpovědět
 2. Poznala jsem, že tady i učitelé mohou být vaši ,,kamarádi“. Každý ročník nabízí něco nezapomenutelného. Lyžák, taneční, sportovní kurzy a nakonec maturita. Dále se mi moc líbí výměnné pobyty. Gymnázium má partnerské školy na Slovensku, v Německu, Japonsku, Španělsku, Rakousku a i v chladném Rusku. Jako mínus bych viděla stravování. Teď v posledním roce se stravujeme na druhé polovině školy. Podle ohlasů nic moc, nemožnost si vybrat z více jídel.

  Odpovědět
 3. Tahle škola se nebrání ničemu novému. Mezi námi studuje mnoho zahraničních studentů, kteří jsou u nás v rámci nějakého studijního programu. Většina učitelů se snaží co nejvíc vyjít vstříc. Jediné mínusy vidím v tom, že tato budova je stará a prostory se špatně vytápí, proto na chodbách bývá opravdu zima. Druhé mínus získává jídelna. Ještě rok zpátky zde vařili výborně, ale po změně hlavní kuchařky to bohužel kleslo.

  Odpovědět