Gymnázium a SOŠ pedagogická, Nová Paka

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu

školaJméno: Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Nová Paka

Adresa: Kumburská 740, Nová Paka, 50901

Typ školy: Veřejná

Web: http://gymnp.cz/

 

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická v Nové Pace má více jak stoletou tradici. Žákům nabízí příjemné prostředí, které je vhodné pro jejich rozvoj a získávání nových vědomostí. Uchazeči si mohou vybrat ze tří studijních oborů: osmiletého gymnázia, čtyřletého gymnázia a odborného čtyřletého studia které je zaměřeno na předškolní a mimoškolní pedagogiku. V rámci gymnázia mají žáci možnost profilace ve vyšších ročnících. Škola vyznává projektové vyučování, klade důraz na rozvoj kritického myšlení studentů a rovněž na rozvoj logického uvažování. Učitelé v žácích probouzejí touhu po celoživotním vzdělávání.

 

Obory:

 • Střední vzdělání s maturitou:
  • 79-41-K/81 Gymnázium (vhodné pro žáky 5. tříd ZŠ)
  • 79-41-K/41 Gymnázium
  • 75-31-M/01 Předškolní a mimoškolní pedagogika

 

Délka studia:

 • 4 roky, 8 let
Kvalita výuky
4
Zázemí a vybavení
3
Vstřícnost školy
3
Stravování
4
Nálada a spolužáci
3
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

3 komentáře u „Gymnázium a SOŠ pedagogická, Nová Paka“

 1. Myslím si, že tato škola je výborná pro člověka co ví, že se do budoucna bude věnovat dětem. Určitě vás připraví víc na práci s dětmi než vysoká škola. I co se týče praxe a vzdělání.

  Odpovědět
 2. Tato škola je známá především pro obor středoškolské pedagogiky, nicméně si myslím, že gymnázium je také vcelku na dobré úrovni. Jako bývalý student osmiletého gymnázia mohu říci, že za posledních 7 let prošla škola modernizací. Kantoři jsou až na výjimky přátelští a kdykoli se na ně můžeme obrátit se svými problémy. Co se týče stravování, v přízemí se nachází školní bufet. Je zde také možnost obědů a to v domově mládeže hned při budově školy.

  Odpovědět
 3. Chodím na tuto školu už 4. rok, takž maturuji, proto si myslím, že můžu školu ohodnotit. Plusy – intr, školní jídelna, mnoho volitelných nepovinných předmětů, výborný přístup všech zaměstnanců školy, výhody pro studenty co se účastní soutěží. Mínusy- nebude jich asi moc, problém s vytápěním školy.

  Odpovědět