Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola

U_libeňského_zámku,_gymnázium

commons.wikimedia.orgCC-BY-SA-3.0 – Matěj Baťha

   Jméno: ČAO Dr. Edvarda Beneše, SOŠ

   Adresa: Resslova 8 120 00 Praha 2

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.cao.cz

 

 

 

Moderní střední odborná škola nabízející interaktivní výuku, kvalitní učitele a mnoho vzdělávacích a kulturních akcí. Nechybí odborné praxe, spolupráce na mezinárodní úrovni, sportovní kurzy, domácí i zahraniční soutěže a olympiády či projektové práce. Vyučuje se 6 cizích jazyků a je možná následná certifikace. Škola je samozřejmě vybavena výpočetní technikou – najdete zde 5 moderně vybavených počítačových učeben s připojením k internetu. Další učebny jsou opatřeny promítacím plátnem a multimediální technikou. Bezdrátové připojení k internetu přes Wi-Fi je zdarma po celé budově. Vstup do školy, docházka a klasifikace se hlídá pomocí centrálního počítačového systému Bakalář. Každý den dojíždí do školy pekař s čerstvým pečivem a na jednotlivých patrech školy jsou umístěny fontánky na pitnou vodu.

 

Délka studia: 4 roky – denní, 5 let – dálkové

Obory:  7842M02 – Ekonomické lyceum, 6341M02 – Obchodní akademie

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Kvalita výuky
Zázemí a vybavení
Vstřícnost školy
Stravování
Nálada a spolužáci

Vložit vlastní recenzi školy

Počet recenzí: 7 - “Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola

 1. Recenze od: Katerina

  Hodnotím dálkové studium při zaměstnání. Stoprocentně vyhovující, dvouletý nástavbový obor. Skvělý přístup učitelů, skvělá lokalita, vyhovující studijní plán. Jako hlavní přínos zaměření na ekonomiku a účetnictví. Doporučuji!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: 0
 2. Recenze od: koo

  Tato škola je vynikající pro studenty se zaměřením na ekonomii a účetnictvím. Navíc je zde jednoduché navázat mnoho nových kontakrů do budoucna.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: 0
 3. Recenze od: Lucka55

  Tato škola je vynikající pro studenty se zaměřením na ekonomii a účetnictvím. Navíc je zde jednoduché navázat mnoho nových kontakrů do budoucna.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: 0
 4. Recenze od: Katkam

  Mohu hodnotit pouze dálkové studium při zaměstnání. 100% spokojenost – přístup kantorů, rozvrh, ideální lokalita, historická budova je dalším plusem.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: 0
 5. Recenze od: www.cao8.cz

  Pokud tápete, kam se hlásit a gympl je pro vás příliš obecný, rozhodně mohu jedině doporučit! S širokým zaměřením akademie jedině souhlasím. Výhodou je určitě také spoustu mimoškolních aktivit, kterými se tato škola pyšní. Mezi něž patří: divadelní kroužek, literární čajovna, kde předčítají učitelé své oblíbené knihy, či paralelní systém, který dopomáhá v oblasti společenských věd. Možnost stravování buď v jídelně základní školy nebo v Domově dětí a mládeže. Jediné co bych vytkla jsou schody, na které si člověk prostě nezvykne ani za 4 roky. 😀

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: +4
 6. Recenze od: ČAO 8

  Velkou výhodou Českoslovanské obchodní akademie je široké zaměření, velký výběr volitelných seminářů, vlastní školní bufet a přístup a ochota kantorů.
  Největším mínusem je jistě velikost tělocvičny, která je ovšem kompenzována malou posilovnou.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: +1
 7. Recenze od: fifa94

  Všem, co se budou letos hlásit na střední školy, musím tuto školu doporučit. Učitelský sbor je na této škole na vysoké úrovni, mnozí z profesorů vyučují i na vysoké škole. Myslím, že tato škola Vám dá hodně do života. Jediné, co považuji za nevýhodu je, že na obědy se chodí do blízké základní školy.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Přínosnost recenze: +1