Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu
U_libeňského_zámku,_gymnázium
commons.wikimedia.orgCC-BY-SA-3.0 – Matěj Baťha

   Jméno: ČAO Dr. Edvarda Beneše, SOŠ

   Adresa: Resslova 8 120 00 Praha 2

   Typ školy: Veřejná

   Web: www.cao.cz

 

 

 

Moderní střední odborná škola nabízející interaktivní výuku, kvalitní učitele a mnoho vzdělávacích a kulturních akcí. Nechybí odborné praxe, spolupráce na mezinárodní úrovni, sportovní kurzy, domácí i zahraniční soutěže a olympiády či projektové práce. Vyučuje se 6 cizích jazyků a je možná následná certifikace. Škola je samozřejmě vybavena výpočetní technikou – najdete zde 5 moderně vybavených počítačových učeben s připojením k internetu. Další učebny jsou opatřeny promítacím plátnem a multimediální technikou. Bezdrátové připojení k internetu přes Wi-Fi je zdarma po celé budově. Vstup do školy, docházka a klasifikace se hlídá pomocí centrálního počítačového systému Bakalář. Každý den dojíždí do školy pekař s čerstvým pečivem a na jednotlivých patrech školy jsou umístěny fontánky na pitnou vodu.

 

Délka studia: 4 roky – denní, 5 let – dálkové

Obory:  7842M02 – Ekonomické lyceum, 6341M02 – Obchodní akademie

 

 

Kvalita výuky
21
Zázemí a vybavení
21
Vstřícnost školy
22
Stravování
19
Nálada a spolužáci
21
 yasr-loader

Recenze školy

Přidat recenzi

Vzhledem k GDPR nehodnoťte konkrétní učitele či osoby. E-mailová adresa nebude zveřejněna.
 

 
 

Vložené recenze

8 komentářů u „Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola“

 1. Za mě naprosto snobácká škola plná namyšlených lidí. Šikana je běžná a školní systém nedokáže pomoci.
  Jelikož je škola naprosto plná do prasknutí, plné chodby studentů a škola učí spoustu žáků, tak tam není naprosto žádný individuální přístup. Mě osobně přišlo, že nás berou spíš jako kusy než lidi. Buhužel, ale říkám jen svou zkušenost a pocity

  Odpovědět
 2. Hodnotím dálkové studium při zaměstnání. Stoprocentně vyhovující, dvouletý nástavbový obor. Skvělý přístup učitelů, skvělá lokalita, vyhovující studijní plán. Jako hlavní přínos zaměření na ekonomiku a účetnictví. Doporučuji!

  Odpovědět
 3. Tato škola je vynikající pro studenty se zaměřením na ekonomii a účetnictvím. Navíc je zde jednoduché navázat mnoho nových kontakrů do budoucna.

  Odpovědět
 4. Tato škola je vynikající pro studenty se zaměřením na ekonomii a účetnictvím. Navíc je zde jednoduché navázat mnoho nových kontakrů do budoucna.

  Odpovědět
 5. Mohu hodnotit pouze dálkové studium při zaměstnání. 100% spokojenost – přístup kantorů, rozvrh, ideální lokalita, historická budova je dalším plusem.

  Odpovědět
 6. Pokud tápete, kam se hlásit a gympl je pro vás příliš obecný, rozhodně mohu jedině doporučit! S širokým zaměřením akademie jedině souhlasím. Výhodou je určitě také spoustu mimoškolních aktivit, kterými se tato škola pyšní. Mezi něž patří: divadelní kroužek, literární čajovna, kde předčítají učitelé své oblíbené knihy, či paralelní systém, který dopomáhá v oblasti společenských věd. Možnost stravování buď v jídelně základní školy nebo v Domově dětí a mládeže. Jediné co bych vytkla jsou schody, na které si člověk prostě nezvykne ani za 4 roky. 😀

  Odpovědět
 7. Velkou výhodou Českoslovanské obchodní akademie je široké zaměření, velký výběr volitelných seminářů, vlastní školní bufet a přístup a ochota kantorů.
  Největším mínusem je jistě velikost tělocvičny, která je ovšem kompenzována malou posilovnou.

  Odpovědět
 8. Všem, co se budou letos hlásit na střední školy, musím tuto školu doporučit. Učitelský sbor je na této škole na vysoké úrovni, mnozí z profesorů vyučují i na vysoké škole. Myslím, že tato škola Vám dá hodně do života. Jediné, co považuji za nevýhodu je, že na obědy se chodí do blízké základní školy.

  Odpovědět