AVE ART Ostrava, VOŠ, SUŠ a ZUŠ, s.r.o.

školaJméno: AVE ART Ostrava, VOŠ, SUŠ a ZUŠ, s.r.o.

Adresa: Hasičská 550/50, Ostrava – Hrabůvka, 70030

Typ školy: Soukromá

Web: www.aveart.cz

 

AVE ART Ostrava, vyšší odborná škola, střední umělecká škola a základní umělecká škola zajišťuje základní, středoškolský a další stupeň uměleckého vzdělávání. Svoji činnost zahájila v roce 2002 pouze jako střední škola se 3 maturitními obory. V současné době působí v Moravskoslezském kraji jako základní škola s výtvarným oborem a střední škola se šesti maturitními obory. Součástí školy je i rozsáhlá knihovna, relaxační místnost a zahrada. K výuce jsou využívány odborné učebny a specializovaná pracoviště

 

Obory:

 • 82-41-M/11 Design interiéru
 • 82-41-M/05 Grafický design
 • 82-41-M/04 Průmyslový design
 • 82-41-M/12  Výtvarné zpracování keramiky a porcelánu
 • 82-41-M/06 Výtvarné zpracování kovů a drahých kamenů

 

Délka studia:

 • 4 roky

 

Kvalita výuky
3
Zázemí a vybavení
3
Vstřícnost školy
3
Stravování
3
Nálada a spolužáci
3
 yasr-loader

3 komentáře u „AVE ART Ostrava, VOŠ, SUŠ a ZUŠ, s.r.o.“

 1. Učitelé jsou fajn, atmosféra ve škole taky, vybavení na úrovni. Práce na doma není moc, vše se dá v pohodě zvládnout. Školu doporučuji, když vás zajímá i všeobecný přehled.

  Odpovědět
 2. AVE ART Ostrava, soukromá Střední umělecká škola a Základní umělecká škola, s.r.o. je škola poskytující vzdělání v oblasti uměleckého kovářství, řezbářství, průmyslového a grafického designu, audiovizuální tvorbě – animaci, keramice a designu interiéru. Absolventi nacházejí uplatnění jak v odborných, tak administrativních pozicích reklamního, t. Cílem je především důkladné propojení teorie a praxe.

  Škola se snaží oživit tradiční řemeslnou tvorbu v regionu severní Moravy, s přesahem do dalších míst republiky. Studenti pravidelně vystavují a účastní se sympozií nejen v městech našeho kraje, ale po celé ČR a také v zahraničí. Výuka je podobného typu jako na vysoké škole.

  Odpovědět
  • Škola je bohužel jenom přetvářka a lži, ředitelovi jde jenom o peníze a pocity studentů ho absolutně nezajímají. Škola má zastaralé vybavení a učitelé, které učí učivo jenž nelze uplatnit v reálném životě.

Vložit vlastní recenzi školy