Anglicko-české gymnázium AMAZON

školaJméno: Anglicko-české gymnázium AMAZON

Adresa: Rytířská 10, Praha 1, 11000

Typ školy: Soukromá

Web: www.acga.cz

 

Studiem Anglicko-českého gymnázia AMAZON získáte kvalitní akademické středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou s excelentní znalostí světových jazyků. Školné se dělí podle kombinací, angličtina v kombinaci se španělštinou, němčinou či francouzštinou (55 000Kč/rok). Za kombinaci angličtina + japonština zaplatíte o deset tisíc víc. Škola má také širokou nabídku školních i mimoškolních aktivit, přátelské prostředí, připravuje své žáky jak na studium na VŠ, tak i do praxe. Ve třídách je méně žáků a tak je prostor pro rozvoj studentů a individuální přístup k nim. Během studia je možné zúčastnit se několika výjezdů do zahraničí a vypilování jazykových znalostí a jejich použití v praxi.

 

Obor:

  • 79-41-K/41 Gymnázium (Worldwide Education: AJ + japonština)
  • 79-41-K/41 Gymnázium  (Worldwide Education: AJ + FJ/NJ/ŠJ)

 

Délka studia:

  • 4 roky

 

Kvalita výuky
12
Zázemí a vybavení
10
Vstřícnost školy
11
Stravování
9
Nálada a spolužáci
11
 yasr-loader

2 komentáře u „Anglicko-české gymnázium AMAZON“

  1. Rok na ACGA byl pro mě neskutečným utrpením. Byl jsem šikanován učiteli a hlavně ředitelkou. Mám velmi vzácné fyzické onemocnění a nemohu moc dobře chodit do schodů. V budově je výtah, jenže ředitelka chtěla, aby moji rodiče napsali žádost o to, jestli mohu používat výtah. To nám již přišlo zvláštní. Ta nejhorší věc přišla až po několika předvoláních od ředitelky, abych šel k ní. Moji rodiče se divili proč jsem tam byl asi 6x. Nevěděl jsem. Za nedlouho mě a mému tátovi do očí řekla, že JEJÍ ŠKOLA JE POUZE PRO PLNOHODNOTNÉ LIDI. (S NARÁŽKOU NA MŮJ HANDICAP A DISKALKULII) Byl jsem šokován, že v 21 prvním století si tuto věc dovolí říci. Byl to jeden z nejhorší roků v mém životě. Lidé co dávali PŘÍSPĚVKY ŠKOLE tak si tím většinou koupili prospěch. my platili jen školné. Jeden spolužák tam chodil se mnou a měl mnohem horší znalosti a více chyb v testech a měl za 1. To stejné z práce na různá témata. Třídní učitelka mě nařkla z toho, že jsem zkopíroval větu do eseje z nějakého článku když to vůbec nebyla pravda. Každopádně tuto školu NIKOMU nedoporučuji, pokud si nechcete zažít peklo dřívějších dob Československých. Na mě to tak působilo. Mrzí mě, že i tací lidé jsou a dokáží být velmi zlí. Bylo to strašné.

    Odpovědět
  2. Na Anglicko-českém gymnáziu Amazon jsem velmi spokojená. Dobrá poloha školy zaručuje pohodlné cestování i z větších vzdáleností. Prostor školy je velice příjemný a domácký. Učitelský sbor je velmi sofistikovaný, ale zároveň v hodinách panuje rodinná atmosféra. S tímto přístupem a menším počtem žáků ve třídách se klade důraz na individualitu a profesionální přístup.

    Odpovědět

Vložit vlastní recenzi školy