AMIGAS jazyková škola

školaJméno: AMIGAS jazyková škola

Adresa: Moravské náměstí 4 , 60200, Brno

Typ školy: Soukromá

Web: www.amigas.cz

 

Jazyková škola AMIGAS nabízí jednoleté jazykové kurzy pro absolventy středních škol. Ceny školného začínají na 19500 Kč/rok a studium probíhá buď v dopoledních nebo odpoledních hodinách. Škola využívá speciální a velmi unikátní Callanovu metodu výuky. Na konci studia je možné získat až 3 certifikáty: Osvědčení o absolvování studia platné v celé ČR + speciální Certifikát Callanovy metody + případně mezinárodní certifikát Cambridge English. Součástí výuky jsou i hodiny s rodilými mluvčími.

 

Obory:

  • Jednoleté denní pomaturitní studium angličtiny, Jednoleté denní pomaturitní studium španělštiny

 

Délka studia:

  • 1 rok

 

Kvalita výuky
1
Zázemí a vybavení
1
Vstřícnost školy
1
Stravování
1
Nálada a spolužáci
1
 yasr-loader

2 komentáře u „AMIGAS jazyková škola“

  1. Na jazykovou školu Amigas vzpomínám opravdu ráda. V pomaturitním kurzu angličtiny jsem se rozmluvila a naučila se nová slovíčka Callanovou metodou. Vyučující byli velmi přátelští a nadšení do hodin angličtiny. Celkově zaměstnanci školy byli moc milí a ochotní vždy pomoci. Nejen lásku k angličtině, ale i úspěšné absolvování mezinárodní jazykové zkoušky jsem si ze školy odnesla.

    Odpovědět
  2. Rok v pomaturitním studiu na této škole bych si hned zopakovala. Měla jsem super spolužáky a naši lektoři byli nejúžasnější, s některými jsem v kontaktu pořád. Jinak mě taky hrozně bavila Callanova metoda, kterou používají jen tam a hodiny s rodilákama, kdy jsme se chodili učit ven (bowling, filmový festivaly, muzea, zoo a tak). Teď taky oceňuju ochotné a milé lidi v kanceláři, protože sama teď v jedné pracuji a vidím věci z jiný strany. Díky tomu roku jsem nakonec složila i zkoušku FCE a angličtinu dál používám v práci, takže můžu školu a tenhle typ studia angličtiny jen doporučit.

    Odpovědět

Vložit vlastní recenzi školy