
Jméno: Základní škola a Mateřská škola Kudlovice
Adresa: Kudlovice 105, 68703
Typ školy: Veřejná (zřizovatelem obec)
Web: https://www.zsmskudlovice.cz/
Základní škola a Mateřská škola Kudlovice, příspěvková organizace, sídlí v okrese Uherské Hradiště. Škola nabízí základní vzdělávání žákům v jednotlivých ročnících a předškolní vzdělávání v mateřské škole. Součástí školy je školní družina poskytující odpolední péči žákům 1. – 5. ročníku. K dispozici je školní jídelna zajišťující stravování žáků i zaměstnanců.
Výuka probíhá v moderně vybavených učebnách, škola disponuje počítačovou učebnou a tělocvičnou. Žákům je k dispozici i školní knihovna. Škola klade důraz na individuální přístup k žákům a podporu jejich talentů. Spolupracuje s rodiči a místní komunitou. Nabízí širokou škálu výukových programů a aktivit, včetně různých kroužků a mimoškolních aktivit. Bližší informace o konkrétních programech, kroužcích a dalších aktivitách je možné získat přímo ve škole.
Další informace:
- IČO: 75021536
- Školu najdete ve městě či obci Kudlovice, okres/obvod Uherské Hradiště, Zlínský kraj.
| Kvalita výuky | |
| Zázemí a vybavení | |
| Vstřícnost školy | |
| Stravování | |
| Nálada a spolužáci | |
|
|
ZŠ a MŠ Kudlovice? Zpočátku jsem z ní měla vážně dobrý pocit. Líbilo se mi, jak tam všechno působí tak nějak rodinně, všichni se tam zdáli znát, což pro děti bylo uklidňující. S komunikací to bylo překvapivě fajn, s některými se dalo mluvit na rovinu. Organizace akcí byla na úrovni, nebylo to tak, že by se jen zabíjel čas filmy, ale snažili se nabídnout něco smysluplného. A ten pocit bezpečí je k nezaplacení, člověk si říká, že je o děti vážně postaráno. Někdy to s komunikací bylo horší. S některými se sice šlo domluvit, ale s jinými to bylo jako mluvit do dubu a člověk se cítil bezradně. Měla jsem dojem, že se tam část třídy občas strašně nudila, jen se čekalo na zvonění. Spíš se biflovalo a dál už nešlo. Někdy mi přišlo, že nároky byly dost vysoké, ale ne vždy vyvážené s individuálním přístupem. Měla jsem pocit, že se jede podle jedné šablony a hotovo. Chápu, že to není velká městská škola, ale nabídka mimoškolních aktivit byla dost omezená, což mě mrzelo. Celkově, není to žádné peklo, ale představovala bych si víc, aby to bylo super.