Rozbory děl

Zobrazit recenze  ️🖊️ Napsat vlastní recenzi  🔍 Hledat jinou školu

Stránky skupiny Studijní svět obsahují 15 webů a fungují více než 7 let, nicméně Studijni-svet.cz nebyl náš první web, nejprve vznikly stránky s českým jazykem, konkrétně šlo o maturitní rozbory děl.

Jako první vznikl dodnes velmi oblíbený web Rozbor-dila.cz, který sám o sobě patří mezi nejnavštěvovanější studijní weby u nás. V roce 2012 začínal jen se 7 rozbory děl k maturitě. Protože státní maturita teprve začínala a najít k ní na internetu zpracované knihy byl tenkrát nadlidský výkon, stránky se během pouhého jednoho měsíce staly nesmírně populární a začaly od návštěvníků chodit stovky nových rozborů děl. Původně další weby vůbec nebyly v plánu, ale když už jsme obdrželi některé rozbory knih třeba čtyřicetkrát, bylo nutné udělat změnu a návštěvníkům jsme umožnili posílat cokoliv do školy. Bylo totiž pro všechny přínosnější publikovat novou maturitní otázku než třeba padesátý rozbor díla Kytice.

Na Rozbor-dila.cz je tak dnes 2 000 rozborů knih, stovky slohovek, stovky životopisů českých i světových spisovatelů a mnoho dalšího. Na dalších našich stránkách je více než dalších 10 tisíc studijních materiálů.

Dnes už je ale kladen důraz především na zvyšování kvality než rozšiřování počtu dalších materiálů. Informace z více materiálů jsou spojovány do jednoho, také opravujeme chyby a formátování a mnoho dalšího

 

Zobrazení stránek skupiny Studijni-svet.cz v jednotlivých letech.